וולדורף אסטוריה ירושלים

קומה 1-

רח’ גרשון אגרון מס’ 26-28 , ירושלים 9419008

טלפון: 02-5423377

ווטסאפ: 054-9509040

SPA GUERLAIN בוולדורף אסטוריה ירושלים

וולדורף אסטוריה ירושלים חברו לבית העילית הצרפתי המפורסם ופתחו את סניף ספא גרלן היחיד בישראל. סניף הדגל של גרלן בשדרות השאנז אליזה בצרפת הוקם בשנת 1939 ומאז ועד היום פותחו בו טכניקות ומוצרים אקסקוליסיביים ביותר.

thumb

ספא GUERLAIN

**עקב המצב שינויים בשעות הפתיחה**

הספא היחיד בישראל מבית מותג העל הצרפתי, העושה שימוש בלעדי בטכניקות ובמוצרים של החברה. מתחם הספא משתרע על פני 1470 מ”ר בהם תוכלו להירגע בבריכה המקורה, בחמאם הטורקי ובסאונות היבשות. הטיפולים המותאמים אישית לכל לקוח, נועדו להעניק שלווה לגוף ולנפש ופותחו לאורך שנים על ידי מומחי היופי של בית היופי הצרפתי.

שעות הפעילות :

  • ראשון עד שבת
  • 08:00 – 17:00

* ייתכנו שינויים בשעות הפעילות בערבי וימי וחג

thumb

טיפולים בהתאמה אישית

הספא הוא מרכז יופי המתמחה בטיפולי יופי לפנים ולגוף. המטפלים עוברים הכשרה קפדנית על ידי מומחי גרלן ולפני כל טיפול הם עורכים ייעוץ אישי לכל לקוח בו ומתאימים אותו באופן אישי לצרכים וההעדפות. כל טיפול מתחיל בבחירת ארומה שתלווה את המסע החושי עד תום הטיפול.

thumb

חווית הטיפול

9 חדרי הטיפולים כוללים חדרים פרטיים וזוגיים, מאובזרים בקפידה על פי הסטנדרטים של בית העילית הצרפתי. הטיפולים נעשים על פי טכניקות ייחודיות של גרלן אשר פותחו במשך למעלה מ-80 שנה עם שימוש בתכשירים אקסלוסייבים ביניהם תמציות סחלב שחור ודבש מלכות אשר נעשים בגידול בלעדי עבור גרלן.

thumb

בוטיק GUERLAIN

בספא ניתן לרכוש את מוצרי היופי והבישום של גרלן, כמו גם קולקציה ייחודית של בישום אותה ניתן לרכוש רק בספא. ניתן להתאים את בקבוקי הבישום באופן אישי.

שוברי מתנה

הפתיעו את יקיריכם עם חוויה בלתי נשכחת.
צרו קשר על מנת לגלות את מבחר שוברי המתנה שלנו.

ליצירת קשר:

054-9509040

thumb